English | Magyar
JS ki | CSS ki | Ékezetek ki | HiContrast
Lapozó:  (0 - 1424) 
<== | ==>
Ugrás a végére | Összes megjelenítése | Utolsó oldal
OpenOpera patches | Opera-SSL patches | Opera 12.15 source (Git repository) | Opera 12.15 source (Torrent) | Opera internal pages | Otter Browser Linux x64 - Qt5.15.2/QtWebKit5.602.1 (2024.04.27. 20:05)
OS for MC680x0 | OS for PPC | OS for Sparc64 | besztofbégéaefcé | CSÉNDZSLOG | WebToolz | DDG Shit Filter | Google Shit Filter | Progz | Fast CSS Box | Browser | OS | Agent | Statisztika | BBCode
Monospace font-family: Courier New | Browser default monospace
Email értesítő / Email notification ===> 
Keresés
Σ: 1 post

TCH  (statz) Főfasz
#1, Főfasz (10443)
20387 | #2f8c | ^ | Idézet | Tue, 27 Jan 2015 20:05:38 +01
46.139.*.* Linux x86 Opera Classic Hungary *.catv.pool.telekom.hu
@Ádám:
Mindenki kalóz Windózt és ofiszkát használ. Ezért az átlag nem meglepő.
Tudom. Jelöld ki az előző hozzászólásomban a szöveg végét, ahol az a sok (látszólag) üres tér van.
@Ádám:
Linuxra váltottam, a hajamat téptem vele.
Megesik ilyesmi. A Debian 7-el én is így voltam. Az Ubuntu 10.04-el és a Debian 8-al semmi bajom nincs. Verziója válogatja.
@Ádám:
Most megint itt van a Winfos Vista, meg az ofisz 2007.
Hogy mi?
@Ádám:
Egyébként letöltöttem a DOSBox magyar fordítását, és ismerős nevekre leltem.
Már régóta gondolkozok rajta, hogy le kéne fordítani a 0.74-esnek a nyelvi fájlját is, de régóta várható már a következő DOSBox is és nem akarok kétszer szopni vele.
http://www.hwsw.hu/hirek/53481/vivaldi-opera-bongeszo-chromium.html
Vivaldi mentheti meg a klasszikus Opera kedvelőit

...

A korábbi Opera verziók rajongótáborát veszi célba a frissen bejelentett Vivaldi böngésző. A Chromiumra épülő szoftver "technical preview" verziója már kipróbálható, az a riválisokhoz képest egyedi, a hardcore funkcionalitást ígér.
...

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


XDDDDD
Hallod, igen! Pont ez fogja "megmenteni" a classic Opera usereket! Pont ez! Pont egy másik szaros krómijum fork, amikor az első se kellett! XDDDDDD
Nade lássuk, mit takar a riválisokhoz képest egyedi, hardcore funkcionalitás! (Zárójelben megjegyzem, hogy egy kurwa krómijumhoz képest nem nehéz egyedi funkciót adni, mert akkora fapad fos, hogy lófassesincsen benne.)
Az egyelőre csak "technical preview" verzióban elérhető Vivaldi Mac, Linux és Windows rendszerekre is letölthető, és felvonultat néhány az Operából ismerős funkciót, mint például a "speed dial" oldal, ahonnan a kedvenc weboldalak érhetők el egy kattintással.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mert ugye pont a kurwa szpíddájöl hiányzik a classic Opera fanoknak, hiszen az egyetlen másik brózerben sincsen, nem igaz?! Úristen... XDDDDDD
A szoftver emellett természetesen új képességeket is kapott: a megnyitott lapok például már csoportosíthatók, így egy fülön több tabot is egyesíthetünk az áttekinthetőbb munka érdekében,
Ez ugyan tényleg hasznos dolog, de ez a classic Operában nincsen, tehát aki classic Operát használ, nem ezért használja. (Sz*rk 2015.06.10.: Benéztem, tényleg van ilyen a classic Operában is, de a fontosságát elég jól jelzi, hogy 13 évnyi Opera használat után fingom nem volt erről a feature-ről, mert sose volt rá szükségem és most is csak véletlenül jöttem rá, hogy van, mert véletlenül ráhúztam egy tabot egy másikra. Tehát a téves állítás ellenére is helyes a konklúzió, miszerint az Opera fanatikusok nem ezért szeretik az Operát.)
illetve már a böngészőben is készíthetünk jegyzeteket, vagy képernyőképeket.
Úristen, beszarok, micsoda innováció! XDDDDDDD Feltalálták a Notepadot és a PrintScreen gombot. XDDDDDDD
Mindezek mellett a szoftver a Quick Commands funkciónak köszönhetően az kurzor helyett rövid parancsokkal is vezérelhető.
Sőt! A hotkeyeket is feltalálták!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A Vivaldi Chromium alapú, így akárcsak a Chrome, illetve az Opera újabb verziói, a Blink rendermotort használja.
Vagyis semmi extra a newschool Operához képest, max egy-két plusz feature, amit akármikor backportolni lehetne a newschool Operába is akár. Az meg, hogy az idióta Opera Software a WebKit helyett a kugli által összebaszott Blinket választotta, az meg csak őket minősíti és nem követendő példa. Blink is a reason enough alone to avoid...
A szoftver mögött álló Vivaldi Technologies fejlesztői a tervek szerint a következő hónapokban új funkciókkal bővítik azt, többek között szinkronizálási lehetőséggel, a kiegészítők támogatásával, továbbá várhatóan a teljesítményen is csiszolnak majd.
Húb+ ez igen! Szinkronizálás! (Mivel?) Kiegészítők? (Ez nem alap a krómijumban?) Teljesítménycsiszolás? (Lassúra sikerült a fapad krómijum forkjuk?) Én egyszerűen össze-vissza szarom magam ettől a baromi hatalmas, mondhatni gigászi innovációtól, ettől a zsenialitástól és főképp a nemeslelkűségtől, hogy "meg akarják menteni" a classic Opera felhasználókat a mitől is? A classic Operától? Vagy valami rettenetes szörnytől?
Ha továbbra is classic Operát használnak, akkor jön hét darab hatméteres ötlábú kecske négy fasszal és három szarvval és kétszer seggbekúrja őket, hogy egyszer se merjenek többé classic Operát használni? XDDDDDDDDDDDDDD

Na jó, akkor a szarkazmustól hullámzó ikszdétengeren túl nézzük a realitásokat is.

Azok az emberek (esetleg kecskék, hiszen én is érintett vagyok), akik classic Operát használnak, azok sosem fognak egy kurwa krómijum forkra váltani! Nem is a motor miatt (bár van aki a Prestohoz is ragaszkodik), hanem azért, mert bárki próbál előrukkolni ilyesmivel (mármint Chromium forkkal, mint Opera alternatíva), az szó szerint hülyének néz minket! Az Operát nem a frenetikus teljesítménye miatt szeretjük (igaz, hogy valaha a fastest browser titulus az övé volt, de egyikünk se ezért választotta), hiszen a WebKit vagy Blink alapú brózerek sokkal gyorsabbak, tehát akinek a sebesség a vesszőparipája, az már rég váltott volna az új Operára vagy épp a krómra. Nem is azért szeretjük, mert annyi kiegészítő van hozzá, hogy Dunát lehet vele rekeszteni, hiszen a Gecko-s böngészőknek aztán tényleg annyi van, hogy a Csendes-óceánt is el lehet vele rekeszteni, tehát aki a kiegészítőkre recskázik, az már rég váltott volna Firefoxra.

Sz*rk 2015.08.31.: De igen, a motor miatt is. Én a magam részéről csak az Opera power UI-ját, annak a képességeit és out-of-box lehetőségeit sirattam, a motor nem érdekelt túlságosan; de a mai nap megvilágosodtam (ami szép teljesítmény, amilyen sötét vagyok) és csatlakozom a Presto-t siratókhoz. Nekik volt igazuk. Hiába gyorsabb a többi motor, ha egyszer kivétel nélkül az összes egy nagy, ésszerűtlenül működő, ostobán megkonstruált, túlokosított, önhatalmúlag cselekvő, gigászi fosrakás! Komolyan, minél többet vagyok rákényszerülve, hogy más böngésző alatt dolgozzak (ha csak tesztelés miatt is), annál inkább értékelem a jó öreg Classic Operát.

Aki a mai napig a régi Operát használja - köztük én is - az az Opera által adott lehetőségekhez ragaszkodik.
Kit érdekel, hogy Chromre-ra és Firefoxra ötvenezer kiegészítő van? Operán nincs rá szükség! (Félreértés ne essék: Operára is lehet kiegészítőt írni, van is pár, de persze a mennyiség elmarad a króm és a bugróka mögött. Ami a lényeg, hogy Operán nem nagyon van szükség kiegészítőkre, mert amire az embernek szüksége van, azt az Opera az esetek elsöprő többségében OOB tudja. Míg a többinél minden apróságért addont kell telepíteni...) Kit érdekel, hogy az Opera lassabb? Ha telenyomják a krómot meg a bugrókát az elengedhetetlen kiegészítőkkel, akkor a végére az a teljesítményfölény elolvad a picsába! Csak úgy mondom, hogy Operából a képeket egy mozdulat site-onként tiltani, vagy engedélyezni, míg pl. a firefosban ehhez addon kell.

Az Opera azért a legjobb böngésző, amit valaha kitaláltak, mert bármit meg lehet csinálni benne, a végletekig szénné-szarrá-rommá konfigurálható, testreszabható és alapból van benne minden! Operában nincs szükség rá, hogy AdBlockot vagy FlashBlockot telepíts, mert van benne natív, ami egyrészt ezerszer gyorsabb, mint a JS-ben írtak, másrészt nem is terheli a háttérben N szálnyi JS futtatással a böngészőt! Operában nincs szükség különféle monitorozó toolokra, letöltésmanagerre, külön levelezőkliensre, mert mindez benne van alapból! (Sőt még Torrent és IRC kliens is van benne.) Hol van a többi brózerből a szerzői nézet/saját nézet? Esetleg valami kiegészítővel? Hol van az userjs? Jah, persze max. zsírmajommal... A többi brózerben hol van a forrás writeback? Ja, hogy a debuggerben, ami JS alapú? Operában nem kell kinyitni a DragonFly-t, ha át akarsz valamit írni a lapon, kinyitod a forrást és a módosítások elfogadásával, a böngészőcache-ben és a képernyőn is a te verziód fog megjelenni.
Hogy lehet custom gombokat rakni a többi böngésző felületeire? Sehogy, minden gombra írhatsz külön kiegészítőt! Az Opera felületét felprogramozhatod te JS-ben úgy ahogy akarod! És nem kell külön kiegészítőmodult, telepítőt, főciklust meg minden szart írnod! Ha csak azt akarod egy gombra, hogy pl. alerteljen ki egy szöveget, akkor csak tedd be ezt
opera:/button/Go to page, "javascript:alert('kecske');",1,kecske
egy URL-be (encodinggal) és bökj rá!
Nekem van olyan gombom, amire rábökve bármely elem fölé viszem az egeret, akkor vörösre színezi, kattintásra egyszerűen eltávolítja. Egy sor JS az egész, nem kell hozzá többtíz kilós kiegészítő! Sőt van olyan gombom is, hogy JS letilt/engedélyez, Cookie letilt/engedélyez! Ehhez még JS se kellett, mert az Opera támogat egy rakás belső, illetve UI-ra vonatkozó parancsot, amiket lehet paraméterezni, vagy szkriptelni (ahhoz persze kell a JS, de továbbra sem többtíz kilónyi) és rá lehet dobni az UI-ra. Egyetlen böngésző sincsen, ami ilyen mértékű szabadságot és testreszabhatóságot nyújtana a júzernek!

Persze lehet mondani, hogy mind a krómok, mind a rókák nyílt forrásúak és nyugodtan csinálhatok natív megoldást is az igényeimre, nem? Hát nem! Ez illúzió! Kezdjük azzal, hogy nem mindenki programozó! Másik fő probléma a mainline-nal való kompatibilitás! Ha custom cuccokat akarsz rakni bele natívan, akkor minden release-nél forrásból kell forgatnod a dolgokat és a saját részeidet patchként ráhúznod a forrásra, aztán ha valami balfasz eltört valamit, amire a kódod épült, akkor szoptad, kezdhetsz debuggolni. Ha csak beletúrtak az általad is patchelt területre, akkor is szoptad, kezdheted átírni a patchet. Senki sem lehet ekkora buzi, hogy ennyire szeressen szopni. (A patch-eid becommitolása, meg az "öntökönszúrás mesterfokon" kategória: ha egyáltalán elfogadják a beküldött patch-et, akkor úgyis jön valami balfasz, aki jobban akarja tudni nálad és szétbarmolja a munkádat; az ópenszórsz az nagy rulez, de tényleg... (Nem.))

Az ugyan tény, hogy a classic Opera fejlesztése megállt és már nem fogja támogatni az újabb webes technológiákat, de őszintén szólva én bőven elvagyok nélkülük! Amúgyis gyalázatosnak tartom az irányt, ahova a web "fejlődik", főleg ezzel a HTML 5-ös buzulással; bazmeg a HTML az egy kurwa dokumentumleírónyelv, a JS meg szkriptnyelv és EBBEN akarunk ALKALMAZÁST írni?!!! De mindegy, ez off most...

Összefoglalva, a Vivaldi bekaphatja. Az Úristen mentsen meg minden classic Opera felhasználót attól, hogy a Vivaldi megmentse őket. Jelen pillanatban nincsen browser, ami az Opera featurelistáját hozná az OOB szolgáltatások, testreszabhatóság, könnyű bővítési lehetőség vagy en-bloc a felhasználóbarátság és a használhatóság terén! Az összes többi brózert szarrá kell patchelni vagy addonolni, hogy valami hasonló power felületet kapj, mint az Operáé, de cserébe a végén már lassabb lesz, mint az "elavult és lassú" Opera és a testreszabhatóságot még így sem fogja utolérni!
Egyetlen lehetséges utódja van az Operának, ez pedig az Otter Browser. Igaz, hogy nagyon sok mindent még nem tud, de ennek a böngészőnek pont az a célja, hogy az Opera összes feature-jét újraépítsék Qt5/WebKit alapokon, nyílt forrással, tehát előbb utóbb tudni fogja. (Tudom, a Qt5 bloatware, de nem annyira, mint a GTK3, vagy a Unity nevű szarhalom.)
És itt világlik ki az új Opera, a Vivaldi és az Otter közti különbség! Az első kettő fejlesztési irányáért menedzserek felelnek, akiknek a célja, hogy minél olcsóbban (lehetőleg egy Operának felcímkézett Chromium fork áráért) be tudják terelni az Opera felhasználókat az "akolba". Az Otter fejlesztési irányáért viszont classic Opera fanatikusok felelnek, akiknek a célja, hogy a saját kezükbe vegyék kedvenc böngészőjük sorsát, hogy soha többé ne tudjanak velünk így kibaszni!
Az Opera Software és a Vivaldi hülyének néz minket, azt hiszik, hogy attól, hogy rámondják, hogy ezazújjopera, akkor azt fogjuk használni. (Sajnos van olyan hülye, aki igen.) Az Otter Team nem néz minket semminek, nem hisz semmit, leszarják hány ember fogja használni a böngészőt, azt akarják hogy az Opera "szellemisége" tovább éljen velük; ők használni akarják a böngészőt, nem reklámozni, ők böngészésre akarják használni a böngészőjüket, nem légypapírnak, nekik kell a böngésző! Vagy, hogy megfordítsam nekik a böngésző kell, míg a másik két kompániának az userek.

És ezzel azt hiszem mindent sikerült is elmondani.
Mint diehardcore classic Opera (ab)user, csak azt tudom mondani az új Operára és a Vivaldira, hogy mindenki kerülje el őket kibebaszott messzire, mint a leprás pestist!!!
(Az Otterre meg azt, hogy szorgalmasan tesztelni, aztán ha az idő (és a felkészültség) elérkezett, könnyes búcsút venni a jó öreg Operától és átállni.)

Sz*rk 2015.09.22.: Van még a Fifth browser, ami kb. ugyanazzal a céllal jött létre, mint az Otter, csak más módszerekkel dolgoznak. Viszont így két évvel az Otter és egy évvel a Fifth indulása után, azt kell, hogy mondjam, hogy egyelőre egyik browser sem arra indult el, hogy az Opera helyét átvehesse. :(
De, hogy ne múljon el poszt a mikrofos és a Hülye Windózos Seggfejek Weboldalának fikkantása nélkül, a fent citált Vivaldis cikk végén volt egy érdekes rész:
A Vivaldi Technologies mellett a napokban a Microsoft is bejelentette, hogy az Internet Explorer mellett Spartan néven egy új versenyzőt is bedob az egyébként meglehetősen telített piacra - az óriás részéről ugyanakkor érthető a lépés, hiszen az Internet Explorer márka sokaknál mára erőteljes negatív képzettársítást hordoz.
Na, először is. Hogy a faszomba került ez a bekezdés ide? Hogy? Milyen összefüggés van? Az nem összefüggés, hogy a Vivaldi Technologies mellett! Ennyi erővel
A Vivaldi Technologies mellett a napokban a német kormány is fontos bejelentést tett, miszerint blokád alá vonják a Marsot!
Most tekintsünk el, hogy a példa abszurd volt, a lényeg, hogy semmi köze nem volt a témához! Ennyi erővel a gaygle vagy az Apple egyik böngészőjének új verziójának bejelentését is odabiggyeszthették volna. Ennek a bekezdésnek semmi köze nincs a cikkhez, a mikrofos brózerének a fizetett reklámját olvashatták.

...

Idáig hallom a mikrofos csicska kutyáinak csaholó kórusát, miszerint Dehogynem, mert itt most új böngészők bejelentéséről volt szó! Új? Na, lássuk azt a belinkelt cikket!
Ehen. Igazából a cikk kurwára nem is az új m$ böngészőről szólt, hanem a winfos10-ről, az új brózerük kb. kapott a cikkben egy fél sort, benne egy másik linkkel. Tehát mégcsak nem is a böngészőt reklámolták be oda, hanem a windóz tízet! Na, annak aztán pláne semmi köze nincs sem a Vivaldihoz, sem az Operához! De lássuk a továbblinkelt cikket! Az új böngészőről!

...

Új? Figyeljétek csak!
A Spartan kódnéven fejlesztett új browser az információk szerint továbbra is a Chakra JavaScript-motort és a Trident rendermotort használja majd - műszaki/fejlesztői szempontból tehát a böngésző továbbra is velejéig Internet Explorer marad.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tehát a fene nagy újdonság, az a kurwa nagy innováció az az, hogy az ie-t a mikrofos átnevezi, mert az ie-ről már mindenki tudja, hogy fos! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tiszta kilencvenes évek! Mi a különbség a winfos95 és winfos98 között? Három év! Ha! XDDDDDDDDDDDDDDD
Na ennyit arról, hogy kapcsolódott volna az eredeti cikkhez, mint új böngésző bejelentése. Még csak nem is új fork, csak átnevezés. Átcímkézés. A júzerek megtévesztése. Neeem, ez nem ie, ez Spartan! És mi a különbség? A név! LOL.

Még egy érdekes dolgot emelnék ki, ami az ősrobbanás fényességével bizonyítja, hogy a HWSW rászolgált a fenti gúnynevére:
Az Internet Explorer asztali dominanciája vitathatatlan, az általánosan elfogadott NetMarketShare számok alapján a piac mintegy felét tartja kezében a Microsoft.
Vitathatatlan? Általánosan elfogadott? A NetMarketShare? http://techrights.org/2009/05/20/net-applications-matt-hopkins-vicinity/ http://en.wikipedia.org/wiki/Net_Applications#Criticism No fucking comment, ti mikrofos csicskásai! Az NMS úgy csal a mikrofos részesedéseivel, ahogy csak bír! Ennyit a vitathatatlanságról! A HWSW a mikrofos csicskása.

De ha még ez nem lenne elég, még egy érdekes szót emelnék ki a cikkből, ami bizonyítja, mennyire a mikrofos seggnyalói és ez pedig a pikofolyamat.

...

AZ MEG MI AZ ERES, RETKES FASZ?! Guglizzunk rá: https://www.google.hu/search?q=pikofolyamat
Egy találat. És az is erre a cikkre mutat.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Uramisten!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
De hogy én mennyire rühellem az újságírókat és a márketingeseket, azt emberi terminológia le nem írhatja!
Keressünk már rá angolul: https://www.google.hu/search?q=picoprocess Csupa mikrofosos cucc, ami használja ezt a kifejezést, de leírás nincs, meg valami kórházi izé is van, aminek köze sincs hozzá! Näccërü!
Tehát ez a micsoda tulajdonképpen csak valami mikrofosos hülyének agyszüleménye, tehát a Pókháló Telek és a Mikroszkóp Ideiglenes Tákolmány után, íme a legújabb Kazinczy díjas szarhulladék, a mikrofos által kifosott szagkifejezés, a pikofolyamat! Hogy mi az, azt nem tudjuk, de a nevéből ítélve nagyon kicsi (azaz értsd: nagyon profi, nagyon gyors, nagyon jó, tehát csak mikrofos termék lehet). A Hülye Windózos Seggfejek Weboldalán csak annyit írtak róla, hogy: egyfajta mikrovirtualizációs keretrendszerként értelmezhető.
Tegye fel a kezét, aki ezt most értette. Mert én kurwára nem. Értem mi az, hogy mikro, az, hogy virtualizáció, sőt még a keretrendszert is értem, de ezt a kombinációt ha megszakadok se tudom értelmezni! Mi az, hogy mikrovirtualizáció? Lássuk: http://searchconsumerization.techtarget.com/definition/micro-virtualization Ehen, szóval minden program és szál külön virtuális gépen fut.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Hát ilyen nincs, bazdmeg!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ha a pikofolyamat egy hw-ről leválasztott VM-ben futtatott natív program, akkor gyakorlatilag lábonlőnek minden natív megoldást és a natív futáshoz képest egy baromi lassú és memóriazabáló VM-ben fognak futni a programok PIKOFOLYAMATOK!!!
Hát ez biztos tényleg nagyon kurwára "pico" lesz, kb. olyan ez, mintha egy háromszáz kilós nőt "pillének" hívnának! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Sz*rk: Van egy magyar OS, ami hasonló módon működik: a BugOS. Nem tudom, hogy mennyire stimmel a neve, de mindenesetre vagy jó 6 évvel megelőzte a mikrofostot ebben a koncepcióban, viszont már nem fejleszti a készítője.
A hávéesvé tehát képes egy olyan kifejezést leírni, amiről fingja sincs mi, ami nem is csoda hiszen egyértelmű definíciót sehol nem lehetett találni, de a mikrofostól jött, úgyhogy csak jót jelenthet; sebaj, majd odalökünk valami marketingbullshitet, amit mi sem értünk, de majd hangsúlyozzuk benne, hogy ez nagyon mikro meg piko, meg mittudomén, nem a szokásos mikrofos szintű 10 giga az oprendszer és nincs benne semmi, hanem ez nagyon mikro; tegyük hozzá még napjaink két ostoba buzzwördjét a virtualizációt és a keretrendszert és akkor kapunk valami olyat, amin csak pislogni lehet, de legalább nagyon bonyolultnak hangzik, tehát nagyon profi is kell, hogy legyen: minimum Nobel-díjasok dolgozhatnak a mikrofosnál! (Mondjuk ez igaz, csak sajnos klinikai-Nobel-díjasok. XDDDDDDDDD)

Asszem eleget pofáztam. Gázkamrába a mikrofossal és a hávéesvé nevű csicska mikrofosseggnyaló, okoskodó, magát szakmainak feltüntető, de ahhoz semmi közzel nem bíró zugfirkászbandával!


English | Magyar
JS ki | CSS ki | Ékezetek ki | HiContrast
Lapozó:  (0 - 1424) 
<== | ==>
Ugrás a végére | Összes megjelenítése | Utolsó oldal
OpenOpera patches | Opera-SSL patches | Opera 12.15 source (Git repository) | Opera 12.15 source (Torrent) | Opera internal pages | Otter Browser Linux x64 - Qt5.15.2/QtWebKit5.602.1 (2024.04.27. 20:05)
OS for MC680x0 | OS for PPC | OS for Sparc64 | besztofbégéaefcé | CSÉNDZSLOG | WebToolz | DDG Shit Filter | Google Shit Filter | Progz | Fast CSS Box | Browser | OS | Agent | Statisztika | BBCode
Monospace font-family: Courier New | Browser default monospace
Email értesítő / Email notification ===> 
Keresés

Név: (max 255 byte)

Email: (max 255 byte) Nem kötelező!

Üzenet: (max 65536 kar.) 65536-0=65536




crap_vkn v4.34.0 by TCH
Thx to saxus for the escaped string decoder function (PHP), the realIP function (PHP) & the SQL handle layer (PHP), to thookerov for the int_divide function (PHP), to Jeff Anderson for the getSelText function (JS), to Alex King for the insertAtCursor function (JS), Flood3r for the new CSS styles, Pety for the spamprotection idea and some design and comfort ideas, MaxMind for the IP2Country database, famfamfam for the flags of countries and an unknown PHP programmer for the removeAccents function.



Kecskebaszók ide!